• Uczciwość słowność kultura - To podstawy mojej egzystencji

SPRZEDAM LUB ZAMIENIĘ …

 

 

Witam, może zanim o tym co oferuję do sprzedania kilka słów ode mnie.

Moje podejście do handlu nie jest poprzez pryzmat tylko pieniędzy, które naturalnie się pojawiają ale chodzi o coś więcej. Posiadam towar, który chętnie wymienię na pieniądze ale one są na drugiej linii, co to znaczy?

 To znaczy, że nie są one bezwzględnym priorytetem, zadowolenie dwóch stron to jest sukces do którego zawsze zmierzam.  Ja sprzedając towar jestem zadowolony, że dostałem kwotę, która mnie interesuje ale kupujący MUSI być jednocześnie zadowolony z obsługi i z zakupionego towaru.

Nie uznaję nieuczciwego handlowania i koncentrowania się na pieniądzach “po trupach” jest mi to obce i gardzę takim podejściem.

Pomimo, że handel to emocje związane z wymianą pieniądza na towar to istotniejsze dla mnie jest dobre samopoczucie zarówno sprzedającego jak i  kupującego. Nie jestem zainteresowany handlem, gdzie już na drugi dzień klient ma świadomość ,że został oszukany.

Jestem zwolennikiem teorii, że lepiej z mądrym stracić jak z głupim zarobić. Nie oszukuję, nie naciągam, nie zwabiam klienta “na siłę” wychodząc z założenia, że jak już przyjedzie x kilometrów to zapłaci za towar. Doprecyzowuję wszystko telefonicznie, rzetelnie opisuję towar, nie ma problemu z dosłaniem wysokiej jakości zdjęć.

 Chodzi o to, żeby klientowi “podać” jak najwięcej informacji jak wygląda przedmiot, czego może się spodziewać po przyjeździe na miejsce. Wielokrotnie mam do czynienia z historią kiedy szczegóły były dopracowane telefonicznie plus historia zdjęć, która dopełniała wyobraźnię o wyglądzie przedmiotu i kupiec przyjeżdżał do mnie dosłownie w nocy, kupował towar w zasadzie w ciemno -przy sztucznym świetle nie można mówić o szczegółowych oględzinach.

W przypadku ok. 50% wszystkich kupujących ogląda pojazd “na żywo” dopiero kiedy przyjadę do nich na miejsce , całość jest dopracowana wcześniej.

Duża część klientów to rodacy mieszkający poza granicą Polski, których nie mam okazji w ogóle poznać osobiście, wówczas absolutnie wszystkie najdrobniejsze szczegóły są ustalane telefonicznie i za pomocą emaila a pojazd transportuję w umówione z kupującym miejsce gdzie wskazana osoba go odbiera.

Nigdy nie było najmniejszych niedomówień w tym zakresie. Działam perfekcyjnie jak zegarek ze Szwajcarii.

Piszę to nie w formie samozachwytu ale muszę to zobrazować kupującemu, że w gąszczu “super ofert” i “super sprzedawców”, których jest cała masa trzeba dostrzec i docenić szczere i uczciwe podejście do tematu.

Z wieloma osobami, z którymi miałem przyjemność zrobić interes mam kontakt do dziś, wroga nie mam żadnego. Wręcz przeciwnie mógłbym wymieniać tu z nazwiska, imienia i adresu osoby , które mnie oszukały, wszystko poparte mocnymi dowodami  ale nigdy tego nie zrobiłem choć może powinienem ku przestrodze.  Jak się domyślam skoro oszukali mnie nie zrobili tego po raz pierwszy i na 100% , będą kolejni oszukani. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, jak ktoś ma we krwi hochsztaplerkę jego głową rządzi pieniądz a nie rozum. Całe szczęście, że pieniądze szczęścia nie dają i jak myślę ci obywatele są karani w inny sposób przez życie.

W tytule mojej strony są słowa “Uczciwość, Słowność i Kultura”, to nie są slogany ani hasła reklamowe, to pełna charakterystyka mojego działania. Jak ktoś rozumie  co oznaczają i co się z nimi wiąże to pojmie co mam na myśli. Nie gardzę ludźmi, nie traktuję ich dobrze tylko jak coś dadzą mi zarobić. Reasumując  podchodzę do KAŻDEGO klienta tak, jakbym to ja osobiście chciałbym być obsłużony!  Myślę, że to kwintesencja tego co chciałbym przekazać, żądam uczciwości, słowności i kultury i to samo oferuję.

Dziękuje za uwagę i zapraszam do lektury nie tylko kupujących.

Tu można zobaczyć niektóre pojazdy, które miałem okazje posiadać ale zmieniły już właściciela.

  SPRZEDAM SAMOCHÓD:

–  GAZ 69 , 1965 rok, wojskowy, wóz łącznościowy zabudowany, zarejestrowany, ubezpieczony , oryginalny wygląd i farba, bez rdzy , cena 13.000 złotych ,

–  ŻUK ,1975 rok , zarejestrowany , straż pożarna, wyposażenie straży, kompletny, oryginalny stan, nie spawany ,bez rdzy , cena 9.000 złotych,

–  Volkswagen T4 , 1996 rok , Syncro , podwyższany ,przedłużony, przeszklony , wersja osobowa 5 osób, uszkodzona skrzynia biegów , cena 10.000 złotych,

–  POLONEZ 1,5 L , 1984 rok , oc opłacone na rok , cena 5.900 złotych,

–  OPEL ADMIRAL , rok 1973 , bez silnika,  na części, lub w całości , dokument zakupu,

 

  SPRZEDAM MOTOCYKL / MOTOROWER :

–  KAWASAKI ZZR 1100,  1999 rok , bardzo zadbany klasyk motocyklowy ,zarejestrowany i ubezpieczony ,kup i jedź, cena 7.500 złotych, więcej…

–  ZUNDAPP, 1951 rok , DB202, cena 5.000 złotych ,

–  WFM , 1963 rok , od pierwszego właściciela , brak dokumentów , umowa zakupu , cena 3.800 złotych,

–  ŻAK ,1961 rok, rozebrany , kompletny, cena 2.700 złotych

  KOMAR SPORT model 2361, 1972 rok ,  , oryginalny lakier, kompletny ale rozebrany do malowania, dokumenty ,umowa zakupu ,opłacone ubezpieczenie oc na rok , cena 1.900 złotych,

–  WSK M06 B1  , 1969 rok, brak dokumentów, cena 1.500 złotych,

–  KOMAR  sztywniak 1965 rok , dokumenty – białe tablice , aktualne ubezpieczenie OC, cena 1,500 złotych,

–  KOMAR 2350, lata 70-te rok dokładny nie zanany , na amortyzowanym tyle , całkowicie w fabrycznym stanie, błękitny , bardzo ładny stan , cena 1.500 złotych,

–  KOMAR 2350 , 1975 rok , brak dokumentów, dowód zakupu z mojej strony, cena 1.000 złotych,

KontaktSprzedajesz klasyka
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes