• Uczciwość słowność kultura - To podstawy mojej egzystencji

Pomoc drogowa

Witam oto moja pełna oferta w zakresi pomocy drogowej mieszkam i bazę posiadam w Nowej Soli ale z powodzeniem obsługuję klientów w całym województwie lubuiskim ale również poza granica polski czyli na terenie Niemiec.
Prosze zapisac sobie numer telefonu dlaczego? Oczywiście ja nie zyczę nikomu usterki awarii czy kolizji ale to sie dzieje w najmniej oczekiwanym momencie (pech nie wybiera ani rodzaju samochodu ani kwoty ile jest wart) i lepiej byc zabezpieczonym poza tym moje położenie jest absolutnie uniwarsalne dla każdego kto porusza sie po woj. lubuskim w okolicy Zielonej Gróry ale róenież jedzie do naszych zachodnich sąsiadów czyli niemiec. Otym więcej pod oferta ogólną.

Co oferuję w zakrssie pomocy drogowej:

Zanim zaczniemy usuwać czy zajmowac sie uszkodzonym autem BARDZO ISTOTNE JEST ZABEZPIECZNIE MIEJSCA ! To nie są żarty poniewaz droga S3 ,na której przeważnie stają uszkodzone pojazdy jest Bardzo BARDZO NIEBEZPIECZNA !! Nie ma w tym żadnej przesady,kierowcy nie mają żadnego szacunku do sytuacji kryzysowej na drodze i praktycznie nie zwalniają przed stojącycm częsciowo na ich pasie jazdy pojazdem , dlatego polecam bezwględnie założyć kamizelkę odblaskową i ustawić trójkąta przed miecem postoju. poza tym opuszczenie swojego samochodu i przejście poza bariere ochronną !! tak oczekując na POMOC DROGOWĄ !!!!!
Siedzenie w aucie w tym przypadku nie jest bezpieczne , to jednopasmowa droga z poboczem ale szaleństwo innych kierujących jest nie do opanowanioa i generuje cały czas sytuacje zagrażające życiu. Przekonają sie państwo stoją o obserwując sytuację. Zapewniam światła awaryjne i stojący na nich samochód jest żadnym zabezpieczniem na tej drodze !! Inni kierujący przejadą 0,5 metra od przeszkody tylko dlatego,że im sie spieszy i nie mają ochoty na choćby chwilowe spuszczenie nogi z pedału gazu.

POMOC DROGOWA DLA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH:
– holowanie we wskazane przez kierującego miejsce dowolne w europie, oczywiście wszyscy pasażerowie uszkodzonego auta również wrócą w wskazane miejsce.
– wypożyczenie samochodu zastępczego , to w sutuacji kiedy nie mamy czasu na naprawe lub musimy koniecznie dotrzec do celu na okrślony czas lub pozostawiamy samochód do naprawy na moim terenie a chcemu kontynuowac podróż,
– naprawa samochodu w mojej okolicy, ja jestem z zawodu mechanikiem samochodowym choc nie świadczę komercyjnych usług w tym zakresie mam z tym do czynienia na własne potrzeby posiadam zaplecze warsztatowe z pełnym zakresem narzędzi. pewne usterki nazwijmy to drobne jestem w stanie naprawić sam.
– zblokowała, zepsuła sie skrzynia biegów, unieruchomiło sie na stałę koło czy dwa koła- oczywiście posuiadam specjalistyczne wózki ,które pomogą zapakować samochód na lawetę bez pogłębiania uszkodzenia, bez “wlecznia” uszkodzonego pojazdu po asfalcie i po lawecie.
– pełen zakres mechaniki samochodowej , ja nie świadcze usług ale wiem gdzie dostarczyć samochód ,żeby taka usługa została wykonana. mam sprawdzonych mechaników ,którzy sa przygotowani na taką ewentualnoiść , z ludźmi ,którzy sie nie sprawdzili z różnych względów głównie ze względu na fuszerkę oferowanych usług nie współpracuję, tylko sprawdzeniu ludzie z umiejętnościami.
– w skomplikowanych sytuacjach kiedy mamy do czynienia np. z dużym ładunkiem tez soboe poradzimy, posiadam przyczepy różnego typu i w każdej sytuacji cos sie dopasuje.
– w przypadku uszkodzenia dotyczącego opon posiadam zaplecze z maszynami do ich obsługi ( wyważarkę i demontażownicę) więc pewnien zakres prac wykonam samodhzielnie.

POMOC DROGOWA DLA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I AUTOBUSÓW:

– holowanie w moim wykonaniu jest nie możliwe- nie posiadam na dzis dzień odpowiedniego sprętu ale jak będzie takie zapotrzebowanie przekażę sprawę do osób ,które takowym dysponują ,jednak z autopsji wiem,żę najczęściej występują problemy w zakrsie uszkodzonych kół lub usterek drobnych jednak nie pozwalających na dalszą jazdę a ich usunięcie jest możliwe w sprawny sposób.
– każda usterka ,która jest możliwa do naprawienia na trasie czyli np. problemy z uszkodzonym kołem , brak odpowiednich narzędzi, brak jestem w stanie pomóc , byłem na takich akcjach i mam wiedzę jak w tym zakresie pracować,
– posiadam mocne podnośniki do samochodów ciężarkwych czy autobujsów , klucze do kół i cały zestaw innych narzędzi , które mogą być niezbędne do usunięcia usterki a nie posiada ich kierujący autem na miejscu. pomoc drogowa dla samochoidów ciężarowych może również polegać na dostarczeniu odpowiedniej części która jest potrzebna do usunięcia usterki,

POMOC DROGOWA DLA KIERUJĄCYCH MOTOCYKLAMI, DLA MOTOCYKLI:

– holowanie , posiadam specjalistyczną przeyczepke motocyklową , która jest w stanie zmieścić każdy nawet ciężki motocyklk ale również motocykl z wózkiem . jeżeli jest zapotrzebowanie,żeby taki motocykl zapakować na autolawete tez nie ma z tym problemu,
– holowanie do warsztatu ,
– naprawa motocykla na miejscu usterki ,
– dostarczenie narzędzi do naprawy ,
– popmoc przy naprawie uszkodzonego koła ,

W ogolnym podsumowaniu mojej działalności jako POMOC DROGOWA , jestem bardzo wszechstronny. ja plus kierujący plus moja wiedza jak poruszać sie w moim terenie jeżeli chodzi o zakres potrzebny do sprawnego działania pomocy na drodze w woj. lubuskim daje duże szanse na sprawne załatwnienie problemu.

Dlacego napisałem ZAPISZ NUMER ? Dlatego,że moje miejsce działania czyli Nowa Sól i jej okolice to w globalnym położeniu centrum zachodniej polski. Bardzo blisko do granicy z niemcami a co za tym idzie . Do granicy w słubicach ale i jędzrzychowice mam 100 km , do gubina ok 80 . w sasadzie jak ktos mieszka na wschód ode mnie to moje usługi moga byc przydatne dla każdego dosłownie.
Prosze pamiętać ,że na terenie niemiec usługi holowania sa kolosalnie drogie . Takie podstawowe holowanie kilka kilometrów a punktu a do bezpiecznego miejsca to ok 160 euro !

Mój zakres usług p[ozwoli na sprawny dojazd do państwa a telefonicznie dopracujemy najlepsza możliwą formę pomocy,którą państwo potrzebują w danej chwili.

We wszystkich przypadkach jestem w stanie cos zaradzic , NIE MA SYTUACJI BEZ WYJŚCIA, dysponuję wiedza o bazie hotelowej na moim terenie , mam wiedze jaki mechanik jest czy będzie w stanie usunąć usterkę lub profesjonalnie doradzić co dalej zrobić. Ja sam jestem wykształcowy w zakressie naprawy samochód ,choc nie zarobkuje w tym zakresie to mam na bierząco do czynienia z tym we własnym zakresie, mam wyobraźnie mechaniczną przydatną do usterek na drodze i do sprawnego załatwnienia pomocy na drodze, poza tym każda sprawę trzeba rozpatrywac indywidualnie i zrobić tak,żeby wybrnąć z kłopotliwej sytuacji na drodze.
Usługe pomocy Drogowej nie traktuję jako chęć skrojenia klienta tylko służbę gdzie przede wszystkim klient ma byc zadowolony w tym przypadku najlepiej jakby juz nie wracal po kolejny zestaw usług ale dobre wspomnienie jest równie ważne i mnie zadawala.

Dla kierowców udająchc się na zachód europy ( Niemcy) . w zasadzie praktycznie każda osoba mieszkająca w polsce może byc moim klientem , tak jest w praktyce. Dlaczego ? powiedzmy,że mieszkamy w Łodzi psuje nam sie samochód w Dreźnie , holowanie ze strony niemieckiego ADAC jest kolosalnie drogie. Ja mam baze na trasie pomiędzy łodzią w dreznem i nie daleko od granicy pl-de. owszem poczekamy ale unikniemu kożystania z usług kogos kto bazuje na nieszczęsciu poza granicami naszego kraju czy tak jest ? OCZYWIŚCIE. Ja dysponując szerokimi możliwiściami w zakrsie pomocy drogowej telefonicznie dopracuję szczegóły i dobierzemy najlepszą możliwą opcę w konkretnycm przypadku.

Zaczynając od banalnej sprawy ,że to ja po krótkiej rozmowie moge zadzonic do klienta na terenie uropy zachodniej nie generując u niego kosztów związanych z telefonowaniem w romingu, odbiór jest znacznie tańszy.

ZAPISZ NUMER , umówmy sie ,że zapisując nie masz ochoty z niego skorzystac ale nich będzie zabezpieczniem jakby tobie czy komuś bliskiemu stało sie cos z autem w zachodniej części polski lub poza jej granicą . Ja i moja usługa pomocy drogowej może być w tym przypadku niezbędna.
Dlaczego akurat moja usługa ? Dlatego,że dziąłam uczciwie ,klarownie, żadnych ukrytych kosztów ,żadnego hamstwa,żadnego dziadowstwa, czysto bez smrodu w kabinie , dysponuję zapleczem,które opytmalnie jest w stanie pomóc na drodze. Pomoc Drogowa w moim wykonaniu to rzemiosło a nie maszyna do zarabiania pieniędzy. Jestem rzemieśnikiem profesjonalnie wykonującym swoją robotę gdzie zadowolenie klienta pomimo,że znalazł sie z sytuacji kryzysowej jest priorytetem !
Pieniądze owszem muszą sią pojawić ale są absolutnie do zaakceptowania, prosze wierzyć . Nie miałem jeszcze w swojej karierze klietnta,który byłby nie zadowolony z wykonanej usługi, bynajmniej nigdy nie było takiego sygnału.

JAK PODEJMUJE SIĘ ROBOTY TO STARAM SIE DZIAŁAĆ NAJBARDZIEJ PROFESJONALNIE JAK POTRAFIĘ, KLIENT W KRYZYSOWEJ SYTUACJI JAKIEJ SIĘ ZNALAZŁ, MUSI BYĆ ZADOWOLONY Z MOJEJ PRACY ! NIE MA NIC CENNIEJSZEGO JAK ZADOWOLENIE KLIENTA WŁAŚNIE. USZKODZONY SAMOCHÓD I PIENIĄDZE TO SĄ SPRAWY DRUGOPLANOWE , STAN PSYCHIKI W SYTUACJI STRESOWEJ – BEZCENNY!

Pomoc Drogowa

Jeden komentarz

  • Polecam , przewóz mojego auta na lawecie od momentu zgłoszenia do odstawienia do warsztatu nie przekraczała godziny. Szybko sprawnie bezpiecznie.

Dodaj komentarz

KontaktSprzedajesz klasyka
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes