• Uczciwość słowność kultura - To podstawy mojej egzystencji

Transport aut

 

Witam , oferuję transport samochodu na terenie Polski  lub innego kraju Uni Europejskiej .

Realizuje również usługi w trybie pilnym czyli   POMOC DROGOWA   .

 

Jako POMOC DROGOWA działam  na terenie miasta Nowa Sól , drogi S3 na wysokości miejscowości od  Nowe Miasteczko , poprzez Nowa Sól , Niedoradz do  Zielona Góra.

Okolice Nowej Soli  takie miejscowości jak:  trasa 315 kierunek Poznań czyli :  Przyborów , Lipiny , Lubięcin  , okolice :  Otyń,

droga 297 na Kożuchów, Wrociszów itd.

droga 292 kierunek Głogów  przez Bytom Odrzański.


Oczywiście nie ma problemu , żebym dojechał dalej ale największą sprawność i szybkość  w działaniu jako POMOC DROGOWA będę miał w okolicy +/- 20 km od mojej bazy w Nowej Soli .

Coś się wydarzyło na trasie ?   DZWOŃ , POMOGĘ ZA ROZSĄDNE PIENIĄDZE  !

Jest również możliwość transportu dwóch aut jednocześnie czyli autolaweta plus laweta.

Z mojej strony usługę wykonuję rzetelnie i uczciwie.

Chcesz zaczerpnąć informacji ?    DZWOŃ  !

  Proszę mi zaufać , jestem rzetelnym partnerem w interesach.

Nawet jeden “milczący” klient  (już dwóch) , który jest poniżej na foto mam wrażenie , że również był zadowolony  z transportu.


WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH    ZAPRASZAM    DO WSPÓŁPRACY .
 

Jak wspomniałem w ramach pomocy drogowej najczęściej obsługuję teren drogi S3 mniej więcej na odcinku Nowe Miasteczko – Niedoradz , jest to około +/- 15 km od głównego zjazdu do miejscowości Nowa Sól z drogi S3.  Kierunek Wrocław to Nowe Miasteczko, w stronę  Zielonej Góry po drodze jest Niedoradz .  Statystycznie z tego odcinka drogi jest najwięcej zleceń i kierowców potrzebujących pomocy w różnym zakresie począwszy od braku paliwa po poważniejsze problemy na trasie.

Na tym odcinku moja szybkość działania jest najsprawniejsza, jak myślę o to chodzi ewentualnemu klientowi, który chce skorzystać z usług Pomocy Drogowej w sytuacji kryzysowej.

Jest również możliwość zapewnienia klientowi auta zastępczego w przypadku chęci kontynuowania podróży.

Autolawetą zabieram uszkodzone auto a klient może kontynuować podróż samochodem zastępczym dostarczonym przeze mnie – volkswagen golf kombi z oszczędnym silnikiem sdi.

W przypadku kiedy w samochodzie, który nie jest w stanie kontynuować podróży jedzie większa ilość osób, usługa z mojej strony wygląda tak, że podstawiam samochód osobowy zastępczy, którym klient wraz z towarzyszącymi mu osobami kontynuuje dalszą podróż a ja autolawetą z Nowej Soli jadę z uszkodzonym pojazdem we wskazane przez klienta miejsce.

W przypadku kiedy uszkodzenie samochodu klienta jest na tyle niewielkie,że daje nadzieję na sprawną naprawę i kontynuację podróży, jest możliwość usunięcia usterki w warsztacie na miejscu w Nowej Soli.

Opisałem powyżej sytuację kiedy klient potrzebuje pomocy drogowej mając problem w mojej okolicy ale są sytuacje, kiedy usterka ma miejsce poza granicami kraju wówczas oczywiście również nie ma problemu ze sprowadzeniem uszkodzonego samochodu i pasażerów do kraju.

Dzwoń w każdym przypadku sytuacji kryzysowej, profesjonalnie podchodzę do tematu, nawet jeżeli ja nie będę w stanie podjąć się zlecenia to przekażę sprawę do innego kolegi również świadczącego usługi pomoc drogowa.  Nie ma możliwości, żeby Klient pozostał bez pomocy na drodze. 

24h tel. 

 609 499 555

 

ŻYCZĘ WSZYSTKIM SZEROKIEJ BEZPROBLEMOWEJ DROGI, JEDNAK W PRZYPADKU AWARII PROSZĘ O KONTAKT.

 

 

 Autoholowanie Nowa Sól / Zielona Góra trasa S3  ,  Autolaweta Nowa Sól , Holowanie Nowa Sól , Autotransport, wypożyczalnia samochodu osobowego Volkswagen Golf Kombi 1,9 SDI.

 

 

 

KontaktSprzedajesz klasyka
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes